Home

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ

 

 

 

 

 

 

 

Увага!

Шановні батьки майбутніх першокласників, які набрали 160-191 бал на співбесіді до класу «Інтелект України», запрошуємо вас на батьківські збори 04.05.2017 о 19.00 каб.25.

 

 

Підсумкові результати співбесіди до 1-го класу «Інтелект України»

 

ПІБ дитини

Бали

1. Марінас Перес Александр

191

2. Колесникова Аліна

191

3. Архипова Діана

185

4. Макаренко Марк

184

5. Лавріненко Софія

184

6. Орлов Максим

181

7. Шкляр Серафім

181

8. Юхненко Роман

180

9. Солончук Ярослава

180

10. Івашина Уляна

180

11. Самоквіт Дмитро

179

12.Ржанов Артем

176

13.Савченко Олександра

175

14.Нестеренко Надія

174

15.Кошова Олександра

174

16.Гуменний Богдан

174

17.Богаченко Дар’я

174

18.Шита Вікторія

174

19.Годун Ігнат

174

20.Пяк Вікторія

173

21.Савчук Роман

173

22.Масьома Олег

173

23.Шабаш Ростислав

172

24.Козакова Софія

171

25.Леус Валерія

170

26.Зеленська Людмила

170

27.Пустовойт Ростислав

170

28.Перевалова Ніколь

168

29.Шибко Уляна

165

30.Пархоменко Тетяна

165

31.Трохимчук Іван

165

32.Ткаченко Ілля

164

33.Шаповал Владислав

164

34.Форостянін Михайло

164

35.Сівограков Артем

164

36.Питомиць Маргарита

163

37.Гоєнко Дмитро

161

38.Носенко Марія

160

39.Дідик Катерина

159

40.Хоменко Софія

158

41.Мавроді Кіріл

157

42.Тураєва Софія

157

43.Кобилінський Роман

156

44.Веркуніч Олена

156

45.Кобець Артур

154

46.Ільчишина Оксана

151

47.Жарікова Аліса

151

48.Коломієць Гліб

149

49.Чилакчи Владислав

149

50.Неживенко Нікіта

148

51.Зеленко Поліна

148

52.Опанасенко Вероніка

147

53.Нестеренко Антон

147

54.Скалева Марія

146

55.Кузьменко Анна

146

56.Гончарова Марина

145

57.Шульгін Олег

145

58.Куцан Степан

145

59.Коваленко Михайло

144

60.Савка Марк

144

61.Зубков Святослав

144

62.Норіцина Анна

142

63.Чорний Богдан

141

64.Агаджанов Расет

135

65.Овсієнко Павло

132

66.Цубар Олег

122

 

 

 

 

Школа І-ІІІ ступенів №249


з 01 грудня запрошує на


ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

 


Заняття з читання, письма, математики, логіки тощо.

 

Довідки за телефоном 515 24 50

 

 

Якщо Вам бракує часу, щоб займатися з дитиною вдома, тоді Вам стануть у пригоді курси підготовки до школи. Курси для майбутніх школярів допоможуть дитині легше адаптуватися до нових умов

 

 

 

 

 

 



ШКІЛЬНІ  ПОДІЇ

 

 

2 СЕМЕСТР


2- А клас Майстер клас" Розпис писанки"

6Б Лiтературний вечiр присвячений Т. Г. Шевченко

Учні 4-А класу побували на екскурсії у Верховній Раді України.

Звучить Шевченкове слово в 2- А класі

Тиждень інформатики та математики

2-А Свято"Прилинь, прилинь, веснонько!"

Учні 3-А класу святкували свято Масляної

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У 2- А КЛАСІ

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА У 6- Б КЛАСІ

Семінар-тренінг "Розуміння навичок мислення"

ЗУСТРІЧ З АВТОРОМ МИРОСЛАВОЮ МАКАРЕВИЧ

ЗУСТРІЧ З ДИТЯЧИМИ ПИСЬМЕННИКАМИ

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ НА ЧАЕС

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ

РАЙОННИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ КОНКУРС «КРАЇНА ДИВ»

ДЕНЬ УЧНіВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ

2-А клас Народні звичаї мого народу. Колядки. Щедрівки.

МАСТЕР КЛАС ПО РОЗПИСУ НОВОРІЧНОЇ ІГРАШКИ 2-Б КЛАС

СВЯТО МИКОЛАЯ 2б КЛАС

 

1 СЕМЕСТР


1 ПОДАРУНОК - 15 НОВЕСЕНЬКИХ КОМП'ЮТЕРІВ ВІД КИТАЮ НАШІЙ ШКОЛІ

2 УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ ВИСТАВКИ "ТЕ, ПРО ЩО ВАЖКО СКАЗАТИ"

3 6-Б та 6-А КЛАСИ НА ВIДКРИТТІ ЯЛИНКИ 19.12.2016

4 2-А КЛАС - СВЯТО " Прийшов Наум- треба братися за ум"

5 ФІНАЛ КОНКУРСУ ДЛЯ ХЛОПЧИКІВ «КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ»

6 1-А НА ФАБРИЦІ ЯЛИНКОВИХ ІГРАШОК

7 ЗАХІД ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

8 Засідання дискусійного клубу «Ми серед інших. Інші серед нас»

9 До ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ КИЄВА

10 До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

11 КОНКУРС «Гринвіч»

12 ВИХОВНИЙ ЗАХІД «А ПАМ'ЯТЬ СВЯЩЕННА…».

13 ВИСТАВКА ХУДОЖНИКА ПIД ВОДОЮ Олександра Бiлозора (6б клас)

14 3-А КЛАС НА ФАБРИЦІ ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС

15 4-А клас відвідав «БУДИНОК З ХИМЕРАМИ»

16 Команда учнів школи 249 посіла ІІІ місце в районних змаганнях з футболу!!!

17 3-А КЛАС «СВЯТО ХЛІБА» (16.11.2016р)

18 ТЕМАТИЧНЕ ВІДВІДУВАННЯ БІБЛІОТЕКИ

19 6-Б КЛАС - Львов 3.11.2016

20 10 А КЛАС - музей декоративно-прикладного мистецтва у Києво-Печерській Лаврі.

21 10-А клас переглянув виставу Едіт Піаф у театрі І.Франка (4 жовтня )

22 2-А КЛАС - КОНКУРС « НАЙКРАЩИЙ СКОРОМОВЕЦЬ»

23 2- А клас - ГАЛЕРЕЯ МИСТЕЦТВ

24 ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

25 3-А КЛАС В ЗООМАГАЗИНІ (1.11.2016р.)

26 УМІЛІ РУКИ

27 СВЯТКУВАННЯ ХЕЛЛОУЇНА НА УРОЦІ АНГЛІЙСЬКОЇ.

28 Простягни руку допомоги (акція «Хеппі-гав»)

29 Захід Дитячої бібліотеки Деснянського району 07.10.2016р

30 Районна виставка, присвячена 75-річчю трагедії Бабиного Яру

31 ХЕЛОУІН ДЛЯ БАЖАЮЧИХ

32 Виїзний семінар вчителів до етнографічного комплексу "Українське село"

33 ГАРБУЗОВЕ СВЯТО

34 3-А КЛАС - ЮНІ ДОСЛІДНИКИ (25 жовтня 2016 р.)

35 СВЯТО СЛОВНИКА

36 ПРИБИРАННЯ ШКІЛЬНОЇ ТЕРИТОРІЇ

37 «Козак – Квест»

38 6-Б КЛАС Чернiвцi 8.10.2016

39 2-А КЛАС - УРОК МУЖНОСТІ

40 3-А КЛАС - ЕКСКУРСІЯ ДО ДЕРЖАВНОГО МУЗЕЮ ІГРАШКИ (12.10.2016)

41 ВЕСЕЛА ЯРМАРКА УКРАЇНСЬКИХ СТРАВ

42 Виступ наших учнів на районному конкурсі "Пісні і строю"!

43 1-А КЛАС У ДЕРЖАВНОМУ МУЗЕЇ ІГРАШОК У КИЄВІ

44 2А клас СВЯТО "ОСІНЬ НАША, ОСІНЬ, ЗОЛОТА ГОДИНА"

45 ВІДВІДАЛИ РАЙОННУ ДИТЯЧУ БІБЛІОТЕКУ

46 Інформаційна хвилина до 75 річниці трагічних подій Бабиного Яру

47 ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

48 2-А КЛАС "КНИЖКА МІЙ ДОБРИЙ, МУДРИЙ ДРУГ"

49 2-А КЛАС У МУЗЕЇ ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

50 4-А КЛАС НА ЕКСКУРСІЇ НА ТЕЛЕКАНАЛІ «УКРАЇНА»

51 3-А КЛАС - ЕКСКУРСІЯ В ОСІННЬОМУ ПАРКУ

52 5А НА ПОЖЕЖНІЙ СТАНЦІЇ

53 2-А КЛАС У ЗООПАРКУ

54 Виховний захід «ЗОРЕПАДОМ ЛЕТЯТЬ РОКИ»

55 ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

56 1.09.2016 - СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

57 Програма міжнародного партнерства eTwinning Plus

58 1.09.2016 - КНИЖКОВИЙ ПОДАРУНОК